30 grudnia 2010, 15:59
0
Julio Cesar Alves Puyol Pique Bastos Iniesta Xavi Sneijder Bale Messi Villa
28 grudnia 2010, 14:01
Badzi69 Myślisz że taki walczak jak Wilson nie da rady? :D On przybiegnie na nogach do Kataloni żeby tylko zagrać. :D
28 grudnia 2010, 13:12
Nieatrakcyjny rywal?! Wilson Palacios to generał przebijający Xaviego dziesięciokrotnie. :D :D
28 grudnia 2010, 10:08
A dla mnie i Yaya i Keita to zawodnicy przeciętni, bardzo podobni w umiejętnościach, którym do Busquetsa, Mascherano, Essiena, Xabiego Alonso czy Pirlo brakuje baaardzo wiele.
28 grudnia 2010, 09:28
Taa Keita odejdzie i będą płacze w komentarzach jak po odejściu Toure. ^^
8 listopada 2010, 18:30
Uwżam że za słaby na Barcelone - najlepszy klub świata... Nolito to zawodnik na klase Getafe, Deportivo...
7 listopada 2010, 19:07
szymonst lepiej żeby nie zagrał z Villarealem niż z Realem
20 listopada 2010, 12:35
Fudzi1993 kolega nie wie na czym polega spalony?
6 listopada 2010, 19:02
@adrian 07 tak Essiena, Affelaya i najlepiej Ronaldo, Modricia, Rooneya, Drogbe, Van Persiego i Pato...
30 listopada 2010, 00:37
Teraz że druzyna w budowie a przed meczem kozaka zgrywał... Nieprzyjemny typek. Przy nim Sir Alex Gumożujson i Arsene Wągier to przyjemniaczki.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Julio Cesar
Alves Puyol Pique Bastos
Iniesta Xavi Sneijder Bale
Messi Villa
0
Badzi69
Myślisz że taki walczak jak Wilson nie da rady? :D On przybiegnie na nogach do Kataloni żeby tylko zagrać. :D
0
Nieatrakcyjny rywal?! Wilson Palacios to generał przebijający Xaviego dziesięciokrotnie. :D :D
0
A dla mnie i Yaya i Keita to zawodnicy przeciętni, bardzo podobni w umiejętnościach, którym do Busquetsa, Mascherano, Essiena, Xabiego Alonso czy Pirlo brakuje baaardzo wiele.
0
Taa Keita odejdzie i będą płacze w komentarzach jak po odejściu Toure. ^^
0
Uwżam że za słaby na Barcelone - najlepszy klub świata... Nolito to zawodnik na klase Getafe, Deportivo...
0
szymonst
lepiej żeby nie zagrał z Villarealem niż z Realem
0
Fudzi1993
kolega nie wie na czym polega spalony?
0
@adrian 07
tak Essiena, Affelaya i najlepiej Ronaldo, Modricia, Rooneya, Drogbe, Van Persiego i Pato...
0
Teraz że druzyna w budowie a przed meczem kozaka zgrywał... Nieprzyjemny typek. Przy nim Sir Alex Gumożujson i Arsene Wągier to przyjemniaczki.